Metin2 Pvp İndir

Metin2 pvp client indir. En yeni ve sorunsuz Metin2 clientlerini sayfamızda hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Metin2 private server clientlerini indirmeniz için alternatifler mevcuttur…

Metin2 oyununu daha zevkli hale getirebilmek için ya da daha basit bir şekilde oynayarak, kısa zamanda büyük işler yapabilmek için Pvp serverler açılmıştır. Bu serverlerde 1 haftada ya da 1 günde yükselebileceğiniz en yüksek levele ulaşabilirsiniz. Ya da 1 yılda elinize geçebilecek değerli eşyalar 1 günde geçer ve karakterinizi güçlendirebilirsiniz. Zamanı olmayan ve kısa yoldan karakterini güçlendirip direk düşmanlarla kapışmak isteyenler için pvp serverler birebirdir.

Pvp server olayında kolay, orta ve zor seçenekler bulunur. Şu an Türkiye’de yüzlerce pvp server bulabilirsiniz. Kolay serverlerde eşya ve exp kasmak çok kolaydır. 1 günde tüm eşyaları toplar ve seviyeniz en üst levele çıkar. Bazı serverler karakterleri hazır şekilde bile vermektedirler. Orta serverler ise bildiğimiz orta şeker. 1 hafta kadar uğraşırız ve karakterimiz 1 haftada güçlenir. Bir de zor serverler vardır. Bu serverler orijinal Metin2 serverlerine benzerlik gösterirler. Bu serverlerde kasmak zordur. Ama yine de 1 ay gibi sürede kasılır. Bazı kişiler kasmayı sevdiği için bu tür serverler de sık sık açılır.

Önemli olan pvp serverinizi kaliteli bir siteden seçmeniz. Her pvp server maalesef ki uzun süreli olmuyor. Ancak 1 yıldır açık pvp serverler var. Bu tip serverler de eğlenebilirsiniz. Aksi takdirde tam eğlence başladığı anda server kapanabilir ya da oynadığınız server de çok fazla oyuncu olmayabilir ve zevk alamazsınız.

Pvp server clientlerini aşağıda vermiş olduğum linke tıklayarak alabilirsiniz. Bu linkte yüzlerce server göreceksiniz ve bu pvp serverlerden dilediğinizi seçip, o servere ait clienti indirebilir ve direk oynamaya başlayabilirsiniz.

Link

Incoming search terms:

  • metin2 pvp indir
  • yhs-ddc_bd

Benzer Haberler

  1. Metin2 Pvp Serverler

Leave a Reply